Реєстрація
Створити статтю

Ніжне кокосове печиво

Ніжне кокосове печиво

Пропоную приготувати це смачне і ніжне кокосове печиво з кокосової стружки. Мінімум інгредієнтів і мінімум часу, потрібно до 15 хвилин на приготування - такий рецепт оцінять ласуни!

Для приготування кокосового печива можна використовувати як дрібну, так і велику кокосову стружку. З дрібної стружки печиво виходить трохи ніжніше, а кокосова стружка не так відчувається в випічці.

Бажано використовувати цукровий пісок або пудру, але, якщо у вас немає піску і пудри, можна використовувати і звичайний цукор.

Інгредієнти для приготування кокосового печива:

  • Кокосова стружка 130 г
  • Цукровий пісок або цукор 130 г
  • Борошно пшеничне 40 г
  • Яйця (лише білки) 2 шт.

Рецепт приготування кокосового печива:

1. Підготуємо всі інгредієнти. Відділимо білки від жовтків.

2. За допомогою міксера збиваємо пару хвилин яєчні охолоджені білки. Потім поступово підсипаємо цукровий пісок або цукор і продовжуємо збивати ще 2-3 хвилини до отримання пишної маси, поступово збільшуючи обороти.

3. Додаємо в масу, поступово розмішуючи, 40 г (або 4 ст.л.) пшеничного борошна, попередньо його просіюючи через ситечко.

4. Залишилося додати кокосову стружку, що ми і зробимо. Ну ось, маса для нашого печива готова.

5. Залишилося сформувати наші печеньки. Я роблю це вологими руками, відділяючи невелику кількість маси і формую спочатку її в кульку, а потім потрібно злегка приплюснути зверху і знизу. Викладаю на пергамент, який немає необхідності нічим змащувати і ставимо в розігріту до 160-170 градусів духовку (включаю режим без конвекції) на 20-25 хвилин.

Смачного! Впевнена, рецепт вам сподобається :)

Додати


Інші статті рубрики