Реєстрація
Створити статтю

Варення та джеми

Варення з чорниці
Варення з чорниці
У сезон самих різних ягід, в розпал сезону чорниці, пора запасатися смачним і корисним варенням на зиму. Пропоную простий у приготуванні рецепт чорничного варення, яке виходить в міру солодким і з приємною кислинкою.
Малинове варення п'ятихвилинка
Малинове варення п'ятихвилинка
Це неодноразово перевірений в нашій родині і найпростіший спосіб закрити малинове варення на зиму. Фішка рецепта в тому, що малина піддається недовгій тепловій обробці, завдяки чому зберігається максимальна кількість вітамінів і корисних речовин.
Джем з полуниці
Джем з полуниці
Полуниця - одна з найбільш смачних і корисних ягід, якими ми можемо вдосталь насолоджуватися в ягідний сезон. Але полунична пора триває недовго, тому багато господинь заготовляють полуницю на зиму, адже так приємно взимку відкрити баночку полуничного джему і згадати літні дні за чашкою чаю! Пропоную Вам кілька перевірених варіантів приготування полуничного джему з кулінарного архіву моєї сім'ї.
Яблучне повидло
Яблучне повидло
 Пропоную покроковий рецепт смачного яблучного повидла, яке роблю щоліта в сезон яблук. Яблука для повидла беріть будь-які, які у вас ростуть - солодкі або кисло-солодких сортів. Повидло чудово можна використовувати для випічки: пирогів, пиріжків, для млинців і т.д. Або навіть можна намазати на хліб!  Якщо робите в сезон груш, можна зробити яблучно - грушеве повидло, додавши також груші.
Варення з полуниці «П'ятихвилинка»
Варення з полуниці «П'ятихвилинка»
Літо - це полуниця і черешня, малина і ожина! У червні можна починати робити заготовки на зиму з ягід і фруктів. Хочу запропонувати легкий і швидкий спосіб закачування полуничного варення, яке називають «п'ятихвилинка», тому що вариться в три прийоми по п'ять хвилин. За цим рецептом можна закривати не тільки полуницю, але й смородину, малину, вишню і т.д. Відрізнятися буде тільки кількість цукру для кожного виду ягід. Для кислих ягід і цукру потрібно буде більше.