Реєстрація
Створити статтю

Гід азіатською кухнею. Що їсти, окрім рису та локшини

Гід азіатською кухнею. Що їсти, окрім рису та локшини

З кожним роком збільшується кількість та попит на заклади громадського харчування. Відкриваються нові тематичні кафе та ресторани авторських кухонь. Особливою популярністю користуються заклади азіатської кухні https://gurmans.dp.ua/. Це щось нове та вельми екзотичне для нашої місцевості.

Нерозумно вважати, що азіатська кухня обмежується тільки локшиною і рисом. Це зовсім не так. Дивлячись різні програми та фільми про азіатську культуру, ми спостерігаємо процес приготування локшини у глибоких сковорідках з додаванням великої кількості приправ та соєвого соусу. Кулінарна культура та історія Азії є різноманітною та цікавою. Якщо ви хочете більше зануритися в неї і вивчити її, обов'язково візьміть до уваги надану нами інформацію.

Суп «ФО»

Відвідуючи ресторан азіатської кухні, рекомендуємо звернути увагу на перші страви, особливо на в'єтнамський суп. "Фо" в перекладі означає "суп", а наступне слово буде говорити про його наповнення. Наприклад, якщо після «фо» йтиме «га», значить суп буде курячий. Якщо "бо", то яловичий, а якщо "ка" - рибний. Таким чином, ви зможете вибрати той, який доведеться вам найбільше до смаку.

Для приготування страви бульйон завжди використовується лише яловичий та дуже насичений. Це досягається за допомогою величезної кількості різних спецій та виварювання субпродуктів близько 7-8 годин. Спеції використовують різноманітні. Для нас таке поєднання може бути досить дивним. Рибу і м'ясо зазвичай додають при сервіруванні в готову страву. Також під час подачі додають дуже багато національних спецій. Це може бути базилік, кінза, лайм, гострі перці, соус рибний або соус шрирача.

Суп «том-ям»

Популярним в останні роки став суп том-ям, який подають у багатьох закладах азіатської кухні, і не тільки. Він готується на основі курячого бульйону з додаванням морепродуктів, м'яса та риби. На смак він кисло-гострий. Це досягається завдяки збалансованому додаванню спецій. Батьківщиною цієї страви вважається Таїланд, але він дуже популярний у багатьох інших країнах Сходу.

Рамен

Ще одним дуже відомим супом є рамен. Це традиційна японська страва. Як і суп фо, він готується на дуже наваристому бульйоні. Обов'язковим інгредієнтом є локшина. Усі інші добавки залежить від різновиду рамена. Їх налічується близько тисячі. Рамен є стравою, яку подають як і в дуже дорогих ресторанах, так і в закладах, що спеціалізуються на вуличній торгівлі. В азіатських країнах така їжа дуже популярна.

Окреме місце посідають такі страви як димсами. Це маленькі закуски, що подаються перед обідом. У країнах Азії прийнято подавати їх разом із чаєм. Однак димсами цілком можна вважати повноцінним прийомом їжі.

Спрінг-роли дуже припали до смаку нашим споживачам, хоча прийшли до нас теж із країн Азії. Це млинці з прозорого рисового паперу, в які загорнуті різні начинки. Вони можуть бути як вегетаріанськими, так і м'ясними.

Дуже схожі на спринг-роли – НЕМІ. Тільки готується страва у фритюрі, а начинка зазвичай м'ясна – свинина чи курка. Якщо ви любитель квашених овочів, зверніть увагу на кімчі. Від наших солоних овочів вони відрізняються особливою гостротою. Також китайці квасять дуже нехарактерні для нас продукти: редис, баклажан, пекінську капусту.

Дуже зараз модні та популярні бао-бургери. Це також спадщина східних країн. Біла булочка готується на пару. Це й відрізняє бао-бургери від звичних нам бургерів. Такий варіант приготування надає страві особливого смаку, тому робить його дуже м'яким.

Любителям вареників та пельменів варто спробувати китайські цзяоцзи. Начинка у них м'ясна, але за формою та розміром вони нагадують наші вареники. Відмінністю є подача. Цзяоцзи сервірують із гострими соусами.

Якщо ви любите підсмажені пельмені, спробуйте гедза. Їх готують на олії із додаванням води. Начинка м'ясна, але можливе комбінування з овочами та морепродуктами.

Як ви бачите, гастрономічна культура країн Азії дуже багата та різноманітна. Якщо ви вважаєте себе справжнім шанувальником смачної їжі, ви повинні це спробувати.

Додати


Інші статті рубрики