Енциклопедія
додати в обране
видалити з обраного
0
17

Як зберігати борошно

Як зберігати борошно

Зазвичай ми купуємо борошно із запасом – адже це зручно. Головне зберігати продукт правильно, щоб він не змінив первісних властивостей протягом тривалого часу і, тим більше, не став принадою для шкідників.

Як вибирати борошно

Якщо ви хочете, щоб борошно зберігалося довго, то не беріть пачку в супермаркеті, не дивлячись. Огляньте упаковку на предмет цвілі та пошкоджень, обов'язково дізнайтесь про терміни зберігання та дату виробництва. Якщо місцями борошно просипається, оцініть його аромат – гіркі виражені нотки вказують на те, що продукт зіпсований.

Як зберігати борошно роками

Якщо ви плануєте робити запаси на тривалий час, перед відправкою на тривале зберігання виконайте просушування в духовці на розстеленому аркуші пергаменту при температурі близько +100 °С. Після дайте продукту охолонути і перемістіть в підготовлені ємності з кришкою, що герметично закриваються.

Як зберігати борошно у скляній банці

Скляні банки потрібно вимити і ретельно просушити їх, вологи не повинно бути. Засипати борошно в банку і щільно закрити кришкою. Банку з борошном зберігати у темному сухому місці при відносній вологості повітря не більше 70% та температурі в діапазоні від +5 до +18 °С.

Чи можна зберігати борошно у пластиковому контейнері?

Борошно можна зберігати в пластиковому контейнері, за умови, що він не має неприємного запаху і щільно закривається.

Важливо. Пластикові пакети для зберігання борошна не годяться – у них продукт відволожується і псується.

Де зберігати борошно?

Найчастіше борошно зберігають:

  • У шафі – він повинен бути закритим та сухим, оптимально вибрати нижню полицю. Поблизу не розміщуйте продукти з дуже різким та сильним ароматом.
  • У холодильнику – саме у відділенні для овочів. Такий спосіб зберігання гарантовано запобігає появі та розмноженню шкідників, навіть якщо борошно було “заражене” яйцями комах.

Якщо борошна дуже багато, його розміщують у темному, сухому, прохолодному місці (температура не повинна бути вищою за 18 градусів).

Жучки та комахи - що робити, щоб їх не було

Слідкуйте, щоб у продуктових запасах не заводилися борошняні черв'яки та жучки. Вони можуть з'їсти частину борошна, а решту просто зіпсувати. Справжній народний спосіб - покласти в ємності для зберігання пару неочищених зубчиків часнику.

Можете пересипати місця зберігання чебрецем, календулою, кардамоном, полином. Попередньо бажано прогріти продукт у духовці. І, як згадувалося вище, безпрограшний спосіб захисту від комах – зберігання борошна у холодильнику.

 

Також рекомендую:
Додати коментар


Додати
Закрити

Увійти

за допомогою облікового запису на сайті Татова їжа

У вас немає облікового запису? Зареєструйтесь

Нікнейм або e-mail:
Пароль:
    Нагадати пароль
Закрити

Реєстрація нового аккаунта

У вас є логін?

Нікнейм:
Пароль:
Підтвердіть пароль:
E-mail:
Закрити
Операция выполнена успешно!