Енциклопедія
додати в обране
видалити з обраного
0
28

Робота у сфері послуг. Як стати помічником кухаря

Робота у сфері послуг. Як стати помічником кухаря

Професія кухар – базова, вона завжди актуальна, навіть не сумнівайся! Бажання смачно поїсти не зникне ніколи. Завжди будуть потрібні кухарі, а отже і їх помічники. Якщо любиш готувати та почуваєш себе там як риба у воді, задумайся про кар’єру шеф-кухаря. Але треба бути готовим начистити чимало картоплі, перемити тонни овочів, натерти сотні морквин і зробити ще купу роботи на кухні. Перша посада на шляху до шеф-кухаря – помічник кухаря.   Актуальні вакансії помічника кухаря кожного дня з’являються на сайтах працевлаштування, а особливо зараз. Ці кадри напрочуд цінні і в гуманітарних штабах та військових частинах, і в ресторанах, особливо з відкриттям літніх майданчиків ресторанів. Лови момент!

Якщо кухня – це точно твоя стихія, бажання та сил працювати хоч відбавляй, тоді вперед. Це не проста робота, але вона передбачає кар’єрне зростання, можливість опановувати нові практики та дарувати людям радість.

Зрозуміло, що наявність середньої спеціальної освіти та досвіду роботи дуже допоможе при працевлаштуванні. Але якщо належної освіти поки нема, а досвід роботи не зовсім профільний, не варто засмучуватися. У тебе все одно є досить високі шанси на працевлаштування у цій сфері. Багато закладів харчування готові взяти на роботу (звісно з випробувальним терміном) людину без досвіду та освіти, а отримані на практиці знання допоможуть згодом просуватися по кар’єрних сходах. До речі, не забуваймо про важливість самоосвіти! Навчайся і втілюй у життя отримані навички. Звичайно, ще одним прекрасним “посібником” буде твій шеф-кухар.

У резюме або на співбесіді слід показати себе працьовитою, охайною, повороткою людиною. Не зайвим буде мати чинну медичну книжку. Варто підкреслити свою комунікабельність, терплячість, бажання отримати нові навички та готовність виконувати доручення, адже основним обов’язком помічника буде  слухати шеф-кухаря!

До завдань  молодшого кухаря може входити: сортування, гігієнічна обробка продуктів, їх підготовка до подальшого приготування, нарізка, тощо. Співробітник стежить за чистотою приміщень, де відбувається робота, санітарною обробкою, а також повинен уважно ставитися до особистої гігієни,  повинен знати правила  користування миючими та дезінфікуючими засобами, основи пожежної безпеки. Молодший кухар має бути обізнаний щодо роботи обладнання в гарячому і холодному цехах, призначення інвентарю і як його потрібно використовувати. Помічник кухаря стежить за правильним зберіганням і витратою продуктів, ведучи спеціальний журнал обліку. Не варто недооцінювати відповідальність такої роботи. До того ж, на ряді підприємств цей співробітник виконує нескладну  основну роботу під контролем шеф-кухаря. Помічник, як правило наймається на роботу, щоб “розвантажити” інших фахівців. Посадовий перелік завдань може відрізнятися в залежності від специфіки закладу харчування, натомість основний обов’язок залишається незмінним.

Щоб збільшити свої шанси отримати бажану посаду найближчим часом переглядайте вакансії від роботодавців та пропонуйте їм свої послуги. Все це абсолютно безкоштовно дозволить вам знайти гідну роботу. Нехай щастить!

 

Додати коментар


Додати
Закрити

Увійти

за допомогою облікового запису на сайті Татова їжа

У вас немає облікового запису? Зареєструйтесь

Нікнейм або e-mail:
Пароль:
    Нагадати пароль
Закрити

Реєстрація нового аккаунта

У вас є логін?

Нікнейм:
Пароль:
Підтвердіть пароль:
E-mail:
Закрити
Операция выполнена успешно!