Реєстрація
Створити статтю

Склокераміка чи загартоване скло – за якою поверхнею легше доглядати

Склокераміка чи загартоване скло – за якою поверхнею легше доглядати

Варильні панелі зі стильним дзеркальним виглядом стали все частіше доповнювати сучасні інтер’єри, разом із тим виникла проблема догляду за ними. Якщо кухня використовується регулярно, стає важко зберегти первинний ефект дзеркальності та блиску. Але варто порівняти обидва матеріали і особливості їх миття, щоб обрати для себе однаково стильний та практичний варіант.

Склокераміка – особливості догляду

Гарний вибір для приміщень із мінімалістичним дизайном. Варильні поверхні з цього матеріалу обирають за сучасні можливості:

  • направленість тепла – нагрівається тільки догори, а не за лінією конфорки;
  • наявність модальних поверхонь – температура підвищується лише під посудом;
  • мінімальні енерговитрати – світло не витрачається на те, щоб були теплими незадіяні зони.

Але у догляді цей матеріал виявляється важчим за інші варіанти. Варто закупити спеціальний посуд та засоби догляду за ним і панеллю – склокерамічні варильні поверхні у Тернополі виправдовують себе на довгій дистанції та економлять ресурси завдяки точковому нагріванню. У житлових комплексах такого масштабу як «Варшавський» чи «Домініканський» саме індукційні та електричні поверхні для приготування їжі встановлюються під час ремонту.

Загартоване скло і його переваги

Це менш примхливий матеріал. Виглядає привабливо, із дзеркальним блиском та глибоким кольором. Головні переваги:

  • гнучкість – можливість надавати різні форми до закалювання;
  • безпечність – при розбитті не утворює гострих уламків;
  • міцність – витривалість до механічних пошкоджень;
  • простий догляд – можна користуватися різними засобами.

Серед явних недоліків – можливість появи уламків на краях. Під час довгого використання вони затираються та можуть поламатися. Найбільша перевага перед склокерамікою у тому, що можна користуватися навіть звичайними миючими засобами для скла. Але варто уникати абразивів – вони подряпають поверхню.

Який варіант обрати для дому

Підбираючи варильну плиту з гладкими поверхнями, врахуйте і те, які навантаження чекають на техніку. Чи є можливість щоденно доглядати за нею, або потрібен варіант, за якого ви прибираєте раз на тиждень. Якщо обирати за критерієм простого догляду, однозначно зручніше загартоване скло.

Використовуйте мікрофібру та кремові або рідкі засоби, щоб така поверхня довго тішила вас бездоганним блиском. Намагайтеся витирати її після кожного приготування.

Але якщо ви робите вибір на користь економної витрати електроенергії, кращим варіантом стане склокераміка. Знайдіть свій ідеальний по всіх параметрах варіант в інтернет-магазині Алло – за таким захочеться доглядати щоденно! Склокераміка потребує особливого догляду, але безпечніша, бо не нагрівається вся повністю. Визначте пріоритети та порадуйте себе новою та стильною варильною поверхнею.

Додати


Інші статті рубрики