Енциклопедія
додати в обране
видалити з обраного
0
13

Як прибрати запах у холодильнику

Як прибрати запах у холодильнику

Усередині холодильника є замкнутий простір, а в таких умовах сторонні запахи утворюються і поширюються дуже швидко. Якщо не боротися з проблемою, то запахи посилюватимуться – справа може дійти до того, що почне псуватися смак страв. Щоб вирішити проблему, можна спробувати помити холодильник засобами для чищення. Якщо запах не зникне, то можна спробувати інші методи. У статті розповімо про те, як прибрати запах у холодильнику народними способами.

Використовуйте оцет

Цей продукт є майже на кожній кухні. Потрібно приготувати оцтовий розчин, але він має бути не надто концентрованим – достатньо 1 столової ложки на 1 склянку рідини. Далі потрібно змочити ганчірку в цьому розчині та протерти всі поверхні всередині холодильника.

Якщо немає оцту, можна скористатися лимоном. Потрібно змочити серветку у лимонному соку та протерти. Лимон дуже добре справляється із запахом риби.

Протріть нашатирним спиртом

Це дуже сильний засіб, який допоможе у найзапущеніших випадках. Потрібно розчинити 2 краплі спирту у склянці води, змочити в отриманому розчині ганчірку та протерти внутрішні поверхні холодильника. Нашатирний спирт справляється не тільки із сильними запахами, а й з технічним, який є у новому холодильнику. Цей засіб також знищує мікроби та бактерії. Після обробки холодильник слід залишити відкритим на кілька годин.

Старий перевірений метод

Якщо неприємний запах не надто сильний, можете використовувати абсорбенти.

Розглянемо, що поглинає запах у холодильнику:

  • житній хліб. Просто розріжте його на шматочки і покладіть на кожній полиці;
  • харчова сода. Розкладіть продукт по мисках і покладіть на кожну полицю;
  • активоване вугілля. Потрібно потовкти таблетки вугілля і залишити всередині холодильника;
  • яблуко, пряні трави, лимон та ін.

Правила профілактики

Появи запаху в холодильнику Ноу фрост краще запобігти, ніж потім з ним боротися. Для цього рекомендуємо регулярно оглядати вміст холодильника, викидати просрочені продукти та своєчасно очищувати забруднення. Візьміть за звичку щотижня проводити прибирання холодильника.

Їжу з різким запахом (наприклад, рибу) зберігайте у холодильнику у герметичному контейнері. Можна взяти ємності з екологічно чистих матеріалів, наприклад, зі скла, бамбука та ін. І ще – не ставте на полиці холодильника гарячу їжу. Відмовтеся від цієї звички.

 

Також рекомендую:
Додати коментар


Додати
Закрити

Увійти

за допомогою облікового запису на сайті Татова їжа

У вас немає облікового запису? Зареєструйтесь

Нікнейм або e-mail:
Пароль:
    Нагадати пароль
Закрити

Реєстрація нового аккаунта

У вас є логін?

Нікнейм:
Пароль:
Підтвердіть пароль:
E-mail:
Закрити
Операция выполнена успешно!