Енциклопедія
додати в обране
видалити з обраного
0
47

Як продовжити життя водонагрівачу

Як продовжити життя водонагрівачу

Сучасні бойлери - це досить якісна побутова техніка, що відрізняється тривалим терміном служби. Якщо ви придбали водонагрівач від відомого виробника, наприклад бойлер Gorenje, Ariston, Indesit, Bosch, то він гарантовано прослужить вам довгі роки. Але якщо ви хочете ще більше продовжити термін експлуатації бойлера, вам варто скористатися кількома наданими рекомендаціями.

Як зрозуміти, що треба чистити бойлер

Насамперед люди, які користуються водонагрівачем, повинні розуміти, що ця техніка потребує своєчасного обслуговування. Так ви зможете попередити її передчасний вихід із ладу. Багато власників бойлера запитують, коли його потрібно чистити. Про це вам скажуть деякі ознаки.

Наприклад, нагрівання води займає більш тривалий час, порівняно з тим, як це відбувалося кілька місяців тому. Якщо обладнання почало споживати більшу кількість електричної енергії, це теж говорить про те, що бойлер потребує чищення. Про необхідність цієї процедури говорить і той момент, що водонагрівач вмикається і через кілька секунд вимикається, починають нагріватися стінки корпусу.

У ситуації, коли під час функціонування бойлера ви чуєте шипіння та шум усередині бака, вам також потрібно звернутися до фахівців для його прочищення.

Наскільки часто повинно проводитися чищення водонагрівача

Відразу хочеться сказати, що кожен виробник водонагрівача надає свої рекомендації з цього приводу. В цілому, якщо ви хочете, щоб ваш бойлер працював без збоїв, його потрібно чистити хоча б раз на рік. Якщо ви нещодавно купили техніку, то перший захід з чищення можна проводити через два роки використання, а потім уже щорічно.

обслуговування бойлера

Що може бути, якщо не чистити бойлер

Якщо ви не проводитимете чистку свого бойлера, то в ньому з часом накопичиться велика кількість накипу. За рахунок цього на ТЕНі утворюється потужний утеплювач. Через це вода не нагріватиметься. Бойлер не зможе працювати тривалий час. ТЕН грітиме сам себе, тому згорить.

Чи можна вмикати бойлер без води?

Варто враховувати і той момент, що бойлер в жодному разі не можна вмикати без води. Це з великою ймовірністю призведе до виходу з ладу нагрівального елемента. Тож будьте гранично уважні.

Чи можна вмикати бойлер без води

Чи потрібно відключати бойлер на ніч?

Відключати бойлер на ніч щодня не обов'язково, тому що в цьому випадку ви не заощадите багато електрики, а вранці при включенні бойлера він інтенсивно наргуватиме воду, що остигнула за ніч, і в цьому випадку зростає ймовірність виходу з ладу нагрівальних елементів, які будуть працювати на межі. своїх можливостей день у день. Тому оптимальним варіантом буде не відключати бойлер на ніч, а дати можливість плавно підтримувати оптимальну температуру води в баку. За рахунок гарної теплоізоляції витрата електроенергії буде мінімальною.

Автор: для papinaeda.com

 

Також рекомендую:
Додати коментар


Додати
Закрити

Увійти

за допомогою облікового запису на сайті Татова їжа

У вас немає облікового запису? Зареєструйтесь

Нікнейм або e-mail:
Пароль:
    Нагадати пароль
Закрити

Реєстрація нового аккаунта

У вас є логін?

Нікнейм:
Пароль:
Підтвердіть пароль:
E-mail:
Закрити
Операция выполнена успешно!