Енциклопедія
додати в обране
видалити з обраного
0
76

Як позбутися неприємного запаху з посудомийної машини

Як позбутися неприємного запаху з посудомийної машини

Посудомийна машина - зручний і практичний агрегат, але іноді виникають неприємні моменти - такі, як виникнення дивного запаху, якого треба терміново позбутися. Відповідаємо, чому з'являються такі запахи, як їх прибрати і чи очищувач працює.

Чому смердить з посудомийки

У різних неприємних запахів є причини. Пластиком може пахнути при першому включенні, це звичайне явище і швидко проходить, якщо включити машинку на "холосту" та використовувати спеціальний очисник. Вогкістю - від залишеного на ніч та забутого посуду. Часта причина неприємного запаху - частинки їжі, що залишилися непоміченими.

Як прибрати запах пластику від посудомийної машини

Зазвичай, нова посудомийна машинка має легкий запах пластику або гуми. Прибрати такі запахи досить легко - просто увімкніть пристрій без завантаження посуду та виконайте один-два повні цикли миття. Але будьте обережнішими, якщо відчули запах пластику, що плавиться - він свідчить про неполадки в електропроводці.

Як позбутися запаху цвілі в посудомийці

Щоб позбавитися запаху цвілі в посудомийці необхідно провести ретельне очищення всіх вогнищ зараження за допомогою дезінфікуючих засобів. Для цього краще придбати спеціальні антигрибкові засоби, але якщо у вашому населеному пункті їх проблематично роздобути або вони коштують занадто дорого, то можна використовувати розчин оцту і харчової соди.

Дезинфікуючим засобом промийте бункер посудомийної машини, лотки дозаторів, усі знімні фільтри, гуму ущільнювача на дверцятах.

Як позбутися запаху цвілі в посудомийці

Після цього необхідно провести кілька циклів очисного миття, для цього спочатку поставте на верхню полицю ємність з оцтом і запустіть програму з найвищою температурою. Потім проведіть ще один цикл миття, засипавши на дно посудомийної машини приблизно одну склянку харчової соди. Після закінчення всіх циклів залиште машину відкритою на кілька днів, щоб вона добре висохла.

Щоб уникнути появи цвілі в посудомийній машині, надалі намагайтеся періодично проводити профілактичні миття без посуду на високій температурі, бажано хоча б один раз на місяць. Після кожного миття відкривайте дверцята посудомийки, щоб вона просихала. Не зберігайте посуд, особливо брудний, усередині посудомийної машинки.

Як прибрати запах каналізації з посудомийної машини

Запах каналізації виникає, якщо на дні залишається вода, якщо ви не висушили прилад. Потрібно залити гарячу воду і прогнати пристрій "ухолосту".

Ще однією причиною запаху каналізації може бути неправильне підключення зливу посудомийної машини до каналізаційної системи. При прямому з'єднанні важливо, щоб зливний шланг мав вигин, а підключення до каналізації не було надто високо від підлоги. Якщо розташування труб та меблів на кухні не дозволяють підключити машинку інакше, то можна придбати спеціальний сифон для посудомийної машини зі зворотним клапаном, який надійно затримуватиме всі сторонні запахи з каналізації.

Як прибрати запах каналізації з посудомийної машини

Чому посуд після посудомийки пахне миючим засобом

Це може означати, що миючого засобу залито занадто багато або машина погано відмиває посуд. Найчастіше причина у надмірній кількості миючого засобу, але це потрібно перевіряти досвідченим шляхом або уважніше вивчити відповідний розділ інструкції.

Також трапляються випадки, коли машинка не ідеально виполіскує посуд, коли використовується програма «еко». У цьому випадку посудомийна машина намагається використовувати мінімум води та електрики, внаслідок чого миття посуду виходить дуже посереднім. Спробуйте використати звичайний режим або режим видалення інтенсивних забруднень. Так, він буде більш витратним у плані витрати води та електроенергії, зате забезпечить кращий результат миття посуду і позбавить вас від слідів миючого засобу на тарілках і чашках.

Як правильно почистити посудомийну машину?

Для правильного чищення посудомийної машини рекомендується використовувати спеціалізовані миючі засоби, рекомендовані виробником пристрою. Це виключить пошкодження нагрівальних елементів та фільтрів, і найбезпечнішим способом очистить відсік для посуду від залишків жиру та інших забруднень.

Якщо ви хочете трохи заощадити, то у відсік, де зазвичай є миючі засоби, засипте порошок лимонної кислоти для очищення. Запустіть повний цикл миття посуду. Але такі маніпуляції слід проводити лише на ваш страх та ризик.

Наскільки ефективним є очищувач посудомийної машини

Залежно від того, про який очищувач йдеться, можна зробити висновки про його ефективність. Найбільш ефективним буде засіб, рекомендований виробником пристрою. Зазвичай такі засоби, на кшталт Calgon та подібних, досить ефективно очищають посудомийну машину. Але тут є одне АЛЕ! Ці засоби ефективні лише за регулярного використання. Якщо ви використовуватимете їх хоча б раз на 2-3 місяці, то ваша посудомийна машинка завжди буде чистою і блищатиме зсередини. Але якщо після багаторічного безперервного використання посудомийки ви вирішите її почистити, то, швидше за все, вже ніякий засіб не допоможе вам повернути первозданний зовнішній вигляд і чистоту.

Як почистити посудомийну машину за допомогою лимонної кислоти

Цей народний метод широко застосовується при роботі з посудомийними пристроями та є досить дієвим. Порошок кислоти засипається у відсік для миючих складів, проте цього разу машину не слід завантажувати посуд.

Вода, яка використовується в цьому випадку для очищення, має бути нагріта до дуже високої температури. Поєднання кислоти та гарячої води дозволяє досягти максимального ефекту.

Як почистити фільтр у посудомийній машині

Як почистити фільтр у посудомийній машині

Ця частина пристрою є знімною, вона знаходиться на дні під кошиками, поблизу розбризкувача. Потрібно розібрати машинку і знайти зливний фільтр – він повинен чиститись хоча б раз на тиждень, але краще частіше.

Розберіть систему та промийте водою з-під крана. При сильному забрудненні можна використовувати додаткові засоби. Це може бути рідина, яка застосовується при ручному митті посуду, мило, сіль, сода або оцет. Часточки їжі, що забилися у фільтр, можна видалити за допомогою старої зубної щітки.

Також, якщо ви виявляєте сильні забруднення, можна на кілька годин залишити фільтр у ємності з водою – чистою або з додаванням миючих засобів. Так застарілі забруднення легше відмити потім – але краще їх не допускати, займаючись чищенням вчасно.

Автор: для papinaeda.com

 

Також рекомендую:
Додати коментар


Додати
Закрити

Увійти

за допомогою облікового запису на сайті Татова їжа

У вас немає облікового запису? Зареєструйтесь

Нікнейм або e-mail:
Пароль:
    Нагадати пароль
Закрити

Реєстрація нового аккаунта

У вас є логін?

Нікнейм:
Пароль:
Підтвердіть пароль:
E-mail:
Закрити
Операция выполнена успешно!