Енциклопедія
додати в обране
видалити з обраного
0
27

Очищення води в домашніх умовах – на який фільтр варто звернути увагу

Очищення води в домашніх умовах – на який фільтр варто звернути увагу

Для того щоб гарантувати придатність води до споживання, важливо використовувати спеціальне обладнання. Перевага сучасних систем очищення полягає в елементарному принципі дії за досить високої ефективності. Завдання споживача - вибрати той варіант, який підходить йому найбільше.

Вибираючи відповідний фільтр для води під раковину, можна звернутися до одного з двох найпоширеніших рішень. Це купівля фільтру зворотного осмосу або встановлення проточного фільтра з картриджами. У кожного з варіантів є свої плюси та мінуси.

Фільтр проточного типу

Вибирати такий варіант слід з огляду на якість води, що надходить у водопровідну систему. Звичайно, ідеальним рішенням стане розгорнутий аналіз, замовлений у приватній лабораторії, або хоча б дані щодо контролю якості з водоканалу. Для води з різними типами домішок купуються різні фільтри. Від цього залежить фільтраційне заповнення колб.

Фільтр проточного типу

Фільтр зворотного осмосу

Для води цей процес має на увазі проходження через спеціальну напівпроникну мембрану, завдяки чому рідина очищається, втрачаючи практично всі добавки, що входять до неї. Якість її в результаті наближено до дистильованої води. Докладніше про це розказано на https://akvadom.od.ua/.

Головною особливістю такого рішення є відсутність усіх солей, які необхідні для життєдіяльності організму людини. Саме тому, приймаючи рішення щодо встановлення такого фільтра для постійного використання, слід додатково використовувати спеціальний мінералізатор. Втім, багато виробників подібних систем пішли назустріч споживачеві, і пропонують вже готові фільтри зворотного осмосу, в яких система мінералізації попередньо встановлена. Маючи подібний комплекс, можна використовувати опцію в залежності від поточних потреб, оскільки вода використовується не тільки для пиття та приготування їжі, але і для технічних потреб, і в цьому випадку солі в ній, швидше за все, не потрібні.

Фільтр зворотного осмосу

Яке рішення вибрати для отримання чистої води

Вибираючи між триколбовим фыльтром проточного типу і зворотньоосмотичним фільтрами, необхідно пам'ятати про те, що останній виконує очищення з утворенням дренажу. Йдеться про певний об'єм води, що йде в каналізацію. Нерідко перед фільтром цього типу доводиться встановлювати додатковий насос. До такого рішення вдаються ті користувачі, у водопровідних системах яких тиск не перевищує 3 атмосфер.

Автор: для papinaeda.com

 

Також рекомендую:
Додати коментар


Додати
Закрити

Увійти

за допомогою облікового запису на сайті Татова їжа

У вас немає облікового запису? Зареєструйтесь

Нікнейм або e-mail:
Пароль:
    Нагадати пароль
Закрити

Реєстрація нового аккаунта

У вас є логін?

Нікнейм:
Пароль:
Підтвердіть пароль:
E-mail:
Закрити
Операция выполнена успешно!