Енциклопедія
додати в обране
видалити з обраного
0
1723

Як відрізнити справжню каву Лавацца від підробки?

Як відрізнити справжню каву Лавацца від підробки?

Ми з чоловіком початківці серед любителів-поціновувачів кави, щоранку любимо випити чашечку ароматного напою, навіть сам процес приготування в турці або кавоварці радує і надихає на майбутні справи. Але іноді навіть при виборі та купівлі кави, як виявилося, потрібно проявити пильність і навіть обережність, щоб не дарма було витрачено гроші і час, а іноді і уникнути небезпеки для свого здоров'я.

На сьогоднішній день ми спробували не так вже й багато торгових марок кави, в т.ч. українського обсмажування та фасування і деякі німецькі торгові марки. І ось вирішили спробувати каву відомої італійської торгової марки Lavazza, яку обсмажують і фасують в Італії. Перед покупкою орієнтувалися на захоплені відгуки про цю марку на просторах інтернету і наших знайомих-кавоманів. Вирішили - значить, купуємо, що ж може бути простіше? Значить, йдемо на ринок і купуємо! Вирішили - зробили! Наступного дня, в передчутті відкриваючи пачку, насторожив специфічний запах, що нагадує якісь ліки. Хмм ... Ну добре, зараз перемелемо зерна в кавомолці і спробуємо приготувати. Що кава «не зовсім кава», ми зрозуміли з першого ковтка. Цю субстанцію в чашці через поганий і порожній смак було складно випити, не допомогли навіть цукор, вершки і горіховий сироп, якими ми вирішили поліпшити смак отриманого напою. Допити не змогли! У чому ж справа?! Взявшись читати статті про цю каву і як її правильно вибирати, переконалися в своїх здогадах, що ми купили підробку, знайшли навіть не одну ознаку, а цілих 6! Так-так, добре відомі бренди і марки часто підробляють, ми це знали. Але сподівалися на диво і на те, що набагато дешевша (в порівнянні з кавовими магазинами і супермаркетами) ціна на ринку пояснюється чимось іншим, але ніяк не сумнівною якістю. Тим більше, що з кавою українського виробництва ніколи не було проблем.

Грунтуючись на своїх помилках і, в підсумку добре вивченій інформації про те, які існують очевидні ознаки, що перед Вами підробка, вирішили поділитися своїм досвідом і рекомендаціями про те, як купити справжню, улюблену багатьма, смачну каву Лавацца.

6 ознак того, що перед Вами точно підробка:

1. Низька ціна - це найперша ознака підробки кави, яка має насторожити. Не може хороша кава відомих марок коштувати дуже дешево, погодьтеся. Якщо ціна кави відрізняється від середньоринкової ціни на 30 і більше відсотків, однозначно, що перед вами підробка.

2. Збоку є вигин пачки, що видно на фото. На оригінальній упаковці такого шва не буде, тому що вона виготовляється і спаюється перед самим наповненням кави. Підробку ж розфасовують в заздалегідь виготовлені пачки, які перед цим деякий час лежали, звідси і вигин.

Збоку є вигин пачки на підробці Лавацца

3. Нижній шов загнутий вперед. Оригінал же має строго прямокутну форму внизу, без всяких вигинів.

Нижній шов підробленої кави Лаваца загнутий вперед

4. Клапан сильно виділяється і його краї нерівні. У оригіналу краЇ клапана мають бути виконані акуратно, вони рівні й не надто кидаються в очі. У підробки ж краї відразу кидаються в очі, вони як би пережаті і втиснуті в упаковку. Крім того, сам отвір замість акуратного невеликого прорізу може бути зроблений неначе шилом проколоті два отвори (схоже на свинячий п'ятак), але іноді і підробка буває з прорізом.

5. Дата. На оригінальних упаковках дата і час розфасовки на декількох пачках поспіль ніколи не будуть однаковими, що буде мати місце в підробках. Це можна пояснити тим, що на підроблених упаковках друкується дата і час виробництва самого пакувального матеріалу, а не розфасовки самої кави, як в оригіналі.

6. Самі зерна, якщо висипати їх на тарілку, можуть мати різний колір, розмір, можуть попадатися зерна з тріщинами і розламані зерна. Якщо здавити зерно підробки нігтями, воно може легко розсипатися в руках на більш дрібні частини, як було в нашому випадку. Крім того, запах і смак таких зерен буде не благородним і ароматним, кавовим, а, скоріше, неприємним і специфічним.

неякісні кавові зерна можуть мати різний колір, розмір

Рекомендації для вибору і покупки справжньої кави Лаваца

Грунтуючись на вищезазначених ознаках підробки - низькою ціною, можна зробити висновок, що, по-перше потрібно з настороженістю віднестися до занадто низької ціни і не ганятися за дешевизною.

По-друге, не потрібно купувати каву на ринках в неперевірених місцях, в цьому випадку немає ніякої гарантії, що перед Вами оригінальна упаковка. Рекомендую купувати каву в перевірених кавових магазинах або інтернет-магазинах, які дорожать своєю репутацією і кожним клієнтом, і співпрацюють з постачальниками безпосередньо. Тим більше, купуючи, наприклад, чай або каву в інтернет-магазині, простіше простого вивчити відгуки про цю компанію, як позитивні, так і негативні.

Сподіваюся, стаття буде для вас корисною і допоможе купити хорошу якісну каву!

 

Також рекомендую:
Додати коментар


Додати
Закрити

Увійти

за допомогою облікового запису на сайті Татова їжа

У вас немає облікового запису? Зареєструйтесь

Нікнейм або e-mail:
Пароль:
    Нагадати пароль
Закрити

Реєстрація нового аккаунта

У вас є логін?

Нікнейм:
Пароль:
Підтвердіть пароль:
E-mail:
Закрити
Операция выполнена успешно!