Енциклопедія
додати в обране
видалити з обраного
0
231

Корисні властивості ягід годжі

Корисні властивості ягід годжі

Не так давно ягоди Годжі стали популярні в усьому світі. У 2004 році в європейських журналах почали публікувати статті про їх чудовий склад і властивості, що допомагають скидати зайву вагу і позбавлятися від целюліту. Також описувалися інші дивовижні можливості цієї ягоди, такі як здатність підвищити імунітет, поліпшити зір і позбавити від онкологічних захворювань. Чи справді ця ягода володіє настільки цілющими властивостями?

У Китаї ягоди Годжі в кулінарії і в лікувальних цілях почали застосовувати давно, близько 3 тисяч років тому. Вперше ягоди Годжі почали застосовувати в провінції Нінся, розташованої в центральній частині Китаю, а також в Тибеті і Гімалаях. І досі її повсюдно використовують в азіатській медицині. В описі цілющих здібностей її часто називають не інакше як Ягода довголіття або Ягода здоров'я.
 
Авторитетні наукові джерела повідомляють про те, що зовсім недавно були проведені клінічні дослідження властивостей ягоди Годжі. Було зроблено багато тестів, результати виявилися досить приголомшливими. Вони підтвердили давно відомі чудотворні особливості цієї рослини, відомі здавна. Якими ж саме корисними властивостями володіють ягоди Годжі? Ось деякі з цього списку.
 
1. Ягоди годжі збільшують енергетичний потенціал організму, підвищується стійкість до нервових і фізичних навантажень. Збільшується стійкість до різних захворювань, а процес одужання може протікати набагато швидше.
 
2. Вживання годжі здатне допомогти відновити і зберегти зір, поліпшити пам'ять, підвищити лібідо.
 
3. Ці ягідки допоможуть впоратися з нервовим потрясінням або стресом. Вони додадуть відсутньої енергії, що допоможе з легкістю подолати будь-яку проблему.
 
4. Вміщені в ягодах антиоксиданти допомагають підтримувати здоровий рівень холестерину в організмі і перешкоджають закупоркам судин.
 
5. Численні дослідження показали, що ягоди годжі здатні запобігти навіть онкозахворювання. А все завдяки тим же антиоксидантам, які знижують можливість генетичної мутації, яка може призвести до раку.
 
6. У Китаї ягоди годжі ще здавна використовувалися в лікуванні діабету. Ця рослина допомагає підтримувати потрібну норму цукру в крові і виробленню інсуліну.
 
7. Годжі покращує статеву функцію як у чоловіків, так і у жінок завдяки збільшенню рівня тестостерону в крові.
 
8. Ну а саме, напевно, відома і приємна властивість цієї диво-ягоди - здатність допомогти в позбавленні від зайвої ваги. Азіатські вчені встановили, що пацієнти, які вживають годжі вранці і ввечері, почали помітно втрачати зайві кілограми. Полісахариди, якими багаті годжі, допомагають організму перетворити їжу в чисту енергію.
 
І це далеко не повний перелік корисних властивостей ягід годжі. Купувати ягоди рекомендується в спеціалізованих магазинах або аптеках, адже недобросовісний продавець може підмінити годжі зовсім іншими ягодами, наприклад дешевим барбарисом.

 

Також рекомендую:
Додати коментар


Додати
Закрити

Увійти

за допомогою облікового запису на сайті Татова їжа

У вас немає облікового запису? Зареєструйтесь

Нікнейм або e-mail:
Пароль:
    Нагадати пароль
Закрити

Реєстрація нового аккаунта

У вас є логін?

Нікнейм:
Пароль:
Підтвердіть пароль:
E-mail:
Закрити
Операция выполнена успешно!