Енциклопедія
додати в обране
видалити з обраного
0
2577

Як фарбувати яйця цибулинням

Як фарбувати яйця цибулинням

Своїми перевіреними рецептами пасок я з вами вже ділилася, сьогодні хочу розповісти про такий цікавий спосіб прикрашання яєць, як фарбування цибулинням. Колір може вийти від коричневого до насиченого червоного кольору. Чим більше для фарбування використовується цибулиння, тим більш соковитим і яскравим вийде колір яєць.

Для фарбування необхідно:

  • Цибулиння - чим більше, тим краще
  • Яйця

Як пофарбувати яйця в цибулинні:

Отже, в каструлю скласти підготовлене лушпиння цибулі, налити води приблизно наполовину об'єму і прокип'ятити кілька хвилин лушпиння, щоб вона віддала колір, після чого зварити в цій воді з лушпинням яйця. Це перший спосіб.

Можна зробити зробити і другим способом. Покласти в каструлю лушпиння цибулі, зверху укладаємо яйця, заливаємо водою, щоб вона повністю покрила яйця, доводимо до кипіння і варимо хвилин 10.

Ось і все, пофарбувати яйця в цибулинні простіше простого і виходить красивий колір від світло-коричневого до бордово-червоного!

Покласти в каструлю лушпиння цибулі, зверху укладаємо яйця

Пофарбовані в такий спосіб яйця можна додатково розмалювати акриловими або гуашевими фарбами, або наклеїти на них святкові великодні наклейки. Цей творчий процес особливо сподобається дітям!

Світлого Великодня!

 

Також рекомендую:
Додати коментар


Додати
Закрити

Увійти

за допомогою облікового запису на сайті Татова їжа

У вас немає облікового запису? Зареєструйтесь

Нікнейм або e-mail:
Пароль:
    Нагадати пароль
Закрити

Реєстрація нового аккаунта

У вас є логін?

Нікнейм:
Пароль:
Підтвердіть пароль:
E-mail:
Закрити
Операция выполнена успешно!