Реєстрація
Створити статтю

Як фарбувати яйця цибулинням

Як фарбувати яйця цибулинням

Своїми перевіреними рецептами пасок я з вами вже ділилася, сьогодні хочу розповісти про такий цікавий спосіб прикрашання яєць, як фарбування цибулинням. Колір може вийти від коричневого до насиченого червоного кольору. Чим більше для фарбування використовується цибулиння, тим більш соковитим і яскравим вийде колір яєць.

Для фарбування необхідно:

  • Цибулиння - чим більше, тим краще
  • Яйця

Як пофарбувати яйця в цибулинні:

Отже, в каструлю скласти підготовлене лушпиння цибулі, налити води приблизно наполовину об'єму і прокип'ятити кілька хвилин лушпиння, щоб вона віддала колір, після чого зварити в цій воді з лушпинням яйця. Це перший спосіб.

Можна зробити зробити і другим способом. Покласти в каструлю лушпиння цибулі, зверху укладаємо яйця, заливаємо водою, щоб вона повністю покрила яйця, доводимо до кипіння і варимо хвилин 10.

Ось і все, пофарбувати яйця в цибулинні простіше простого і виходить красивий колір від світло-коричневого до бордово-червоного!

Пофарбовані в такий спосіб яйця можна додатково розмалювати акриловими або гуашевими фарбами, або наклеїти на них святкові великодні наклейки. Цей творчий процес особливо сподобається дітям!

Світлого Великодня!

Додати


Інші статті рубрики