Енциклопедія
додати в обране
видалити з обраного
0
330

Що потрібно знати при виборі кухонного посуду?

Що потрібно знати при виборі кухонного посуду?

При сьогоднішньому розмаїтті кухонного та столового посуду буває нелегко вирішити, який посуд найбільш важливий і потрібний на кухні. А це важливе питання, адже від посуду багато що залежить: і смак приготованої їжі, і  час що витрачається, а найголовніше - чи буде в задоволення сам процес приготування різних страв. Тому до вибору посуду слід підходити серйозно і вибирати те, що дійсно потрібно, виходячи з переваг в стравах і способах теплової обробки.

Перед тим, як зробити вибір та купити посуд, необхідно вивчити і порівняти характеристики сковорід, каструль та іншого посуду від різних виробників, благо зараз є інтернет і безліч інтернет-магазинів, так що часто для цього немає необхідності витрачати багато часу і ходити по торговим центрам , а завдяки різним сервісам можна навіть почитати відгуки про той чи інший товар.

На що потрібно звертати увагу при виборі посуду?

Крім зовнішнього вигляду і якості матеріалу, з якого виготовлений ​кухонний посуд, слід звернути увагу також на його зручність у роботі та догляді.
Один з головних видів посуду на кухні - каструлі. Краще мати не менше трьох каструль різного об'єму, щоб можна було приготувати відразу кілька страв в різних кількостях. На кухні також стане в нагоді сотейник, в якому буде зручно кип'ятити молоко або підігрівати перші страви на кілька порцій. Хороша якісна каструля або сотейник не може коштувати дешево. Сучасні каструлі від провідних виробників мають багатошарове потовщене дно, вони добре зберігають тепло і зносостійкі. Чим важче каструля - тим товщі її дно і стінки, а значить їжа не буде пригорати, а приготовані страви будуть довше залишатися теплими.

Не менш важливий посуд - сковорода. Добре, якщо на кухні є не менше 3-х сковорід, різних за розміром і діаметром. Одна, найглибша з потовщеними стінками, може служити для тушкування різних страв, для цієї мети добре підійде чавунна сковорода. Друга, середня за розміром - для смаження або розігріву страв, а третя, сама невелика - також для смаження або розігріву на 1-2 порції. Також, при необхідності, можна купити сковороду-млинницю і сковороду-гриль. Що стосується матеріалу, зараз представлений найширший вибір сковорід з чавуну, алюмінію з різними видами антипригарних покриттів, нержавіючої сталі. Тут слід орієнтуватися на зручність у використанні та призначення сковороди.

На кухні обов'язково повинен бути набір ножів, що складається з універсального ножа, ножа для овочів, для хліба, для м'яса і для риби. Маючи у своєму арсеналі весь необхідний набір, можна істотно заощадити час на кухні. Ножі потрібно підбирати ретельно, їх можна купити як набором, так і купувати окремо, орієнтуючись на виробника, ціну і матеріал, з якого виготовлений цей кухонний атрибут.
Перш ніж купувати посуд, почитайте відгуки в інтернеті, подивіться відеоогляди, а також орієнтуйтеся на досвід своїх друзів і знайомих.

 

Також рекомендую:
Додати коментар


Додати
Закрити

Увійти

за допомогою облікового запису на сайті Татова їжа

У вас немає облікового запису? Зареєструйтесь

Нікнейм або e-mail:
Пароль:
    Нагадати пароль
Закрити

Реєстрація нового аккаунта

У вас є логін?

Нікнейм:
Пароль:
Підтвердіть пароль:
E-mail:
Закрити
Операция выполнена успешно!