Реєстрація
Створити статтю

Що таке кава в капсулах?

Що таке кава в капсулах?

Капсульні кавоварки та форма випуску кави в герметичних капсулах останнім часом набирають все більшої популярності. Тепер приготувати ароматну каву відмінної якості стало набагато простіше. Капсульна кавоварка легка в управлінні, зручна і практична, догляд за нею зводиться до мінімуму. А капсульована кава, призначена для цього апарату, робить процес приготування напою, що бадьорить, швидким і гігієнічним.

Що являє собою кава в капсулах?

Це кава, що випускається в спеціальних герметично запаяних і мініатюрних ємностях - капсулах, які зроблені з екологічно чистих матеріалів. Як правило, на одну порцію кави потрібна одна така капсула.

Переваги у цього способу приготування незаперечні. По-перше, маючи таку кавоварку і каву в капсулах, приготувати гарячий напій можна не володіючи спеціальними навичками. Також не потрібно постійно стежити за процесом, а після цього відмивати плиту від кави, що витекла.

По-друге, в кавомашині завдяки упаковці, залишається мінімум відходів, при цьому немає необхідності ретельно ополіскувати контейнер, як у стандартних кавоварках, після кожного приготування. Залишається тільки використана капсула, яка просто викидається.

Третя перевага, звичайно ж, швидкість приготування. Без перебільшення, напій можна приготувати в лічені секунди, а саме від 30 секунд до 1 хвилини.

При цьому асортимент кави в капсулах може бути дуже різним, а не обмежуватися стандартним «еспрессо». Зараз можна придбати і капсульовану каву, в якій, крім натуральної кави, містяться спеціальні добавки, що дозволяють приготувати «капучино» та інші улюблені види напою.

Де купити каву в капсулах? Капсульовану каву можна придбати в інтернет-магазинах, де найчастіше можна також купити і самі кавомашини. Каву у капсулах можна знайти і в спеціалізованих магазинах. Проте краще не купувати капсули в неспеціалізованих магазинах і в невідомих виробників, тому що немає ніяких гарантій, що в капсулах буде кава хорошої якості. До того ж, є ризик, що матеріал, з якого виготовлена ​​капсула, може виявитися токсичним.

Додати


Інші статті рубрики