Енциклопедія
додати в обране
видалити з обраного
0
313

Ароматизована кава - особливий напій

Ароматизована кава - особливий напій

Ароматизована кава в зернах - це цікава новинка для любителів кави. Багато хто з нас постійно додають у цей напій різні прянощі і наповнювачі у вигляді вершків і молока, і навіть цедру апельсина. Можливо, це одна з причин, чому ми взагалі так любимо каву, адже її можна приготувати самими різними способами і вибрати свій, найсмачніший, варіант!

Цілком можливо самостійно приготувати ароматну каву, додавши в неї корицю, гвоздику, кардамон і інші спеції і прянощі. Але такі складні смаки, як карамель, амаретто або туринський шоколад відтворити самому складніше, в цьому випадку вихід один - купити готову ароматизовану каву. Виробники представляють зараз найрізноманітніший вибір кави з різними смаками та ароматами. Навіть тим із вас, хто віддає перевагу тільки натуральній каві без всяких добавок, думаю, варто хоча б разок спробувати. Готову ароматизовану каву в зернах купити можна в спеціалізованому магазині, де ви зможете підібрати найбільш відповідний вам аромат.
 
Для отримання ароматизованої кави в зернах можуть бути використані як природні компоненти, так і отримані хімічним шляхом. Різниця в тому, що перші мають більш м'який і природний аромат і присмак, другі ж володіють більш яскравими і насиченими властивостями в напої, і можуть відкрити вам нові смаки, які раніше неможливо було поєднати з кавою. Як правило, для цього використовують зерна вищих сортів арабіки різного ступеня обсмаження, які насичують ароматом шляхом розпилення на них спеціальних ароматизаторів. Іноді обробляється тільки упаковка з-під зерен, в цьому випадку кава набуває злегка помітний аромат. Головне - ретельно дотриматися технології, щоб добавки не перебивали кавовий аромат, з чим виробники з успіхом справляються, кожен раз радуючи кавоманів новими неповторними і чарівними смаками.
 
Не слід забувати, що зберігати зерна слід в герметично закритій і сухий ємності, щоб не випарувався аромат. А молоти зерна на кавомолку краще перед самим вживанням і в потрібній кількості, щоб також не губився кавовий запах.

 

Також рекомендую:
Додати коментар


Додати
Закрити

Увійти

за допомогою облікового запису на сайті Татова їжа

У вас немає облікового запису? Зареєструйтесь

Нікнейм або e-mail:
Пароль:
    Нагадати пароль
Закрити

Реєстрація нового аккаунта

У вас є логін?

Нікнейм:
Пароль:
Підтвердіть пароль:
E-mail:
Закрити
Операция выполнена успешно!