Реєстрація
Створити статтю

Трав'яні чаї для схуднення

Трав'яні чаї для схуднення
Чай для схуднення з трав - незамінний помічник по зниженню ваги, особливо якщо ви дотримуєтеся спеціальної дієти. Він допомагає знизити апетит, сприяє якнайшвидшому насиченню і прискорює обмін речовин, завдяки чому процес розщеплення жирів в організмі відбувається швидше. Часто до складу входять трави, що заспокоюють нервову систему і тонізують організм.
 
Що потрібно знати, перш ніж почати застосовувати чай для схуднення?
 
По-перше, такі чаї категорично забороняється приймати при захворюванні шлунково-кишкового тракту, сечокам'яної хвороби, ниркової недостатності, загальному ослабленні організму і вагітності.
 
По-друге, практично всі чаї для схуднення містять компоненти, що діють як проносне, що змушують кишківник активно працювати. Завдяки цьому з організму з легкістю вимиваються всі шлаки і шкідливі речовини. Але якщо постійно пити такий чай, а потім раптом скасувати, можуть початися запори, адже природна перистальтика кишечника знизилася.
 
По-третє, якщо надмірно захоплюватися фіточаями для схуднення, це може призвести до зневоднення організму, вимивання калію, так необхідного для нашого серця і м'язової системи. Тому, по можливості, застосовуйте чаї з пом'якшеним сечогінним ефектом.
 
Пам'ятайте, що чай для схуднення не призначений для постійного застосування. Краще пити його курсами і не більше трьох тижнів поспіль. Користь по зниженню ваги виявиться ще більшою, якщо застосування чаю поєднується з дієтою і рухомим способом життя.
 
Чаї, що допомагають знизити вагу, завжди можна купити в аптеці в готових зборах або в пакетиках. Перш ніж купити такий чай, бажано проконсультуватися з фахівцем, а також уважно вивчити склад, можливо в нього входять компоненти, на які у вас може бути алергічна реакція або непереносимість.
Додати


Інші статті рубрики