Енциклопедія
додати в обране
видалити з обраного
0
37

Чим і як відмити мийку з керамограніту?

Чим і як відмити мийку з керамограніту?

Мийка з керамограніту виглядає на кухні стильно та сучасно. Вона відмінно поєднується зі стільницею такого ж кольору, і має масу переваг.

Керамограніт – екологічний матеріал, який максимально схожий із натуральним каменем. Його виготовляють з композитного матеріалу - кам'яної крихти (мармур, граніт, кварц і т.д.) і сполучного матеріалу, в якості якого використовують акрилову або полімерну смолу. Зовнішній вигляд та експлуатаційні характеристики сантехнічного виробу залежать від співвідношення цих матеріалів.

Переваги та недоліки керамогранітної мийки

Керамогранітна мийка має підвищену міцність, вона стійка до механічних впливів, легко справляється з різкими перепадами температури (витримує температуру до +280 градусів Цельсія) і хімічно стійка (ніяка побутова хімія їй не страшна). А ось відмити її ще те завдання, мийка має шороховату поверхню, в яку буквально в'їдаються частинки бруду. Вона дуже швидко забруднюється залишками кави, чаю, відваром овочів і набуває неприємного жовтого відтінку. Боротися із цією проблемою досить складно. Незалежно від того, відразу ви почнете відмивати мийку після використання або з часом, результат однаковий. Забруднення з поверхні видалити буває дуже складно. Ті господині, у яких на кухні встановлені такі мийки, постійно стикаються з проблемою: як її відмити?

Спробуємо знайти відповідь на це запитання. Впоратися з цією проблемою, можна використовуючи різні засоби.

Спосіб перший

Беремо білизну гель-концентрат, наносимо на поверхню мийки та розподіляємо за допомогою губки або щітки, залишаємо на кілька хвилин. Ви помітите, що мийка почне світлішати буквально на очах. Далі за допомогою щітки (можна використовувати стару зубну щітку) ретельно відтираємо забруднені поверхні та рясно змиваємо водою. Тепер раковина виглядає практично як нова.

Спосіб другий

Перш ніж розпочати процес очищення, обов'язково надягніть рукавички, щоб не постраждала шкіра рук. Тепер беремо будь-який рідкий засіб від засмічення в трубах і наливаємо його на стінки раковини, а потім за допомогою пензлика розподіляємо його по всій поверхні. Брудна поверхня моментально починає світлішати, це означає, що процес очищення пішов. Продовжуємо очищати раковину за допомогою пензлика, а потім добре змиваємо водою.

Спосіб третій

Засіб для очищення ванної кімнати (виробництво компанії Фаберлік) наносимо на поверхню раковини і рівномірно розподіляємо за допомогою губки. Залишаємо його на 10 хвилин, а потім змиваємо водою. От і все.

Спосіб четвертий

Одягаємо рукавички, беремо Доместос – засіб для дезінфекції унітазу і за допомогою пензлика рівномірно розподіляємо по всій поверхні мийки. Потерти протягом декількох хвилин, поки поверхня не відмиється.

Спосіб п'ятий

Готуємо суміш із трьох частин винного оцту та однієї частини перекису водню. Потім за допомогою пензлика або губки наносимо на стінки раковини, витримуємо протягом декількох хвилин. Залишки забруднень видаляємо за допомогою губки та ретельно змиваємо водою. Якщо забруднення повністю не вийшло, процедуру можна повторити.

Ще на сторінках інтернету пропонується відмити мийку з керамограніту такими засобами, як газована вода, гірчичний порошок, зубна паста, кашка, виготовлена з води з содою.
Як бачите, способів вирішення проблеми не мало.

Вибирайте будь-який. На чистій кухні і готувати приємніше, та й їжа виходить смачнішою.

 

Також рекомендую:
Додати коментар


Додати
Закрити

Увійти

за допомогою облікового запису на сайті Татова їжа

У вас немає облікового запису? Зареєструйтесь

Нікнейм або e-mail:
Пароль:
    Нагадати пароль
Закрити

Реєстрація нового аккаунта

У вас є логін?

Нікнейм:
Пароль:
Підтвердіть пароль:
E-mail:
Закрити
Операция выполнена успешно!