Реєстрація
Створити статтю

Домашнє вино з малини

Домашнє вино з малини

Вже починається сезон малини, а це означає, що потрібно запасатися перевіреним рецептом домашнього вина з малини. Рецепт перевірений неодноразово, робимо так малинове вино майже щороку, вино виходить дуже смачним, солодким, ароматним. А секрети приготування і покрокові інструкції - в рецепті.

Малини я викристовую 1 банку об'ємом 1 літр. Цукру можна взяти трохи менше, 800-900 г але не шкодуйте його, щоб вино не вийшло кислим. Для приготування вина краще використовувати свіжу домашню малину.

Інгредієнти:

  • Малина 1 л
  • Цукор 1 кг
  • Вода

Рецепт приготування:

1. Перебрати малину, щоб не було зіпсованих або з цвіллю ягід. Малину мити не потрібно, щоб не змити природні дріжджі, завдяки яким буде бродити наше вино. Висипаємо ягоди в трилітрову банку і чистими руками трохи потиснути малину в кашку вже всередині банки.

2. Додаємо цукор до малині і наливаємо воду приблизно по плечики банки, залишаємо місце для маси яка в подальшому буде бродити. Воду використовуйте не кип'ячену, просто питну хорошої якості.

3. Одягаємо медичну білу рукавичку на банку, робимо в ній дірочку голкою. В процесі бродіння рукавичка буде підніматися - значить, процес бродіння йде, як треба. Банку не потрібно прибирати в темне місце, просто залишити на столі, щоб вона була на виду і ви не забували її трохи струшувати. Її потрібно струшувати раз в день кожен день, не знімаючи рукавичку. Це потрібно, щоб поверхня не запліснявіла і краще йшов процес бродіння.

4. Коли малина вже закінчить бродити, рукавичка опуститься. Значить, вже можна зняти рукавичку і процідити вино від малини через марлю, після чого залишаємо вино під герметичною пластиковою кришкою в холодильнику або в іншому холодному місці. Якщо через деякий час з'являється осад - обов'язково потрібно зняти вино з осаду, тобто ще раз процідити. Якщо вино залишити на осаді, воно може стати не смачним. Для цього я використовую трубочку від системи крапельниці, один кінець вставляю в банку з осадом, не торкаючись при цьому осаду, другий кінець розміщую в іншу ємність, яка повинна знаходитися нижче за рівнем, ніж банку з осадом, трохи потрібно потягнути, при необхідності, повітря з трубочки на себе, щоб вино побігло і все - можна процідити таким чином напій.

Отже, другий раз зняли з осаду вино і знову накриваємо кришкою, залишаємо його в холодному місці на 1-2 місяці, після чого його вже можна вживати.

Сподіваюся, рецепт домашнього вина з малини вам сподобається. Якщо будуть питання, пишіть їх в коментарі. Успіхів в приготуванні!

Додати


Інші статті рубрики