Реєстрація
Створити статтю

Вишнева наливка

Вишнева наливка

Напередодні вишневого сезону, хочу запропонувати вам рецепт смачноЇ, ароматної вишневої наливки. Рецепт простий і перевірений часом, за таким рецептом готували в нашій сім'ї вишневу наливку неодноразово моя мама, тепер готую і я, напій виходить насиченим за кольором, смаком і ароматом.

Вишня має бути добре стиглою, щоб наливка вийшла максимально смачною. Переберіть вишню перед приготуванням, щоб не попалися гнилі або зіпсовані ягоди. Якщо вишня може бути червивою - залийте її на годину водою і черв'ячки спливуть самі.
Кількість цукру в рецепті вишневої настойки вказую неточно.

Якщо вишня сама по собі солодка, використовуйте менше цукру, якщо ягода кислувата або ви хочете, щоб напій вийшов якомога солодше, додайте цукру більше - тут орієнтуйтеся на свій смак.

Для приготування вишневої наливки можна використовувати не тільки свіжу, але і заморожену вишню, яка також відмінно підходить для приготування напою. Щодо того, використовувати вишню з кісточкою або без неї - рекомендую з кісточкою, тому що виходить дуже цікавий мигдальний присмак у готовій наливці, та й аромат краще.

Інгредієнти:

  • Вишня 1 кг
  • Цукор 300-400 г
  • Водка 0,5 л

Рецепт приготування вишневої наливки:

1. Промиту, очищену від плодоніжок вишню з кісточками висипаємо в трилітрову банку і засипаємо цукром. Мені зручніше робити це пошарово - насипаю частину вишні, потім частину цукру, потім знову вишню і т.д.

2. Заливаємо горілкою вишні з цукром. Цукор, який в нерозчиненому вигляді залишається на дні, відразу не розчиниться і це нормально - він з часом все одно розчиниться в процесі настоювання.

3. Закриваємо нашу горілчано-вишневу суміш кришкою, трохи перемішуємо, струшуючи банку і залишаємо в темному місці при кімнатній температурі приблизно на 2 місяці. Періодично, раз в 2-3 дні, збовтувати вміст банки.

4. Через пару місяців напій стане насиченим за кольором і на смак, цукор розчиниться, тепер можна процідити вишню від настойки через друшляк або через марлю, складену вдвічі. Настоянку закриваємо кришкою і ставимо в холодильник або в інше прохолодне темне місце. А проспиртовану вишню, якщо хочете, можна використовувати для приготування цукерок або випічки.

Ось і все, наливка з вишні готова! Можна її вживати відразу, але я рекомендую витримати її ще кілька місяців або довше, вона стане ще більш насиченою і ще смачніше, чим довше - тим смачніше.

Додати


Інші статті рубрики