Реєстрація
Створити статтю

Як обробити оселедець

Як обробити оселедець

Сама елементарна, смачна і популярна закуска - оселедець із цибулею! Багато хто її любить і, думаю, рідкісний святковий стіл без неї обходиться. Але для деяких ціла проблема - обробити оселедець, тому вони купують вже оброблене філе в баночках, але самий добірний і свіжий оселедець частіше можна купити тільки в необробленому вигляді. В обробці ж оселедця ніяких складнощів немає, як може здатися спочатку. Хочу детально розповісти вам, як це правильно і легко зробити.

Покрокова обробка оселедця:

1. Спочатку потрібно рибу промити і видалити голову, ось так

Удаляем голову у селедки

2. Розрізати черевце знизу до голови і видалити нутрощі, після цього гарненько промити під проточною водою зверху і всередині оселедця, зайву воду висушити серветкою

3. Розрізати оселедець навпіл уздовж хребта. У нас вийде дві половинки розрізані уздовж.

Разрезать сельдь пополам

4. Видалимо хребет з кісточками. Для цього зробити надріз біля хвоста із зовнішнього боку - від шкіри ДО ХРЕБТА. Тепер потрібно перевернути оселедець м'якоттю вгору і хребет потягнути у напрямку від хвоста до голови. При цьому він повинен легко відокремитися разом з кісточками.

Удалить хребет селедки

5. Відріжемо з боків плавнички, видалимо кісточки, що залишилися і плівку

Удалим плавники у сельди

6. Знімемо шкіру. Для цього потрібно знову зробити невеликий надріз біля хвоста - тепер уже з внутрішньої сторони. Надріз робиться тільки ДО ШКІРИ.

Сделать надрез у хвоста селедки

7.Затем перевернути оселедець шкірою вгору і, потягнувши надрізаний краєчок у напрямку від хвоста до голови, зняти шкіру. Вона повинна легко відокремитися. Те ж саме, починаючи з 6 кроку, виконати з другою половинкою оселедця.

Снимаем кожу с селедки

Готове філе оселедця нарізати невеликими шматочками і красиво викласти на блюдо, не забути порізати цибулю - зелену або ріпчасту. Можна викласти також мариновані печериці - і наша закуска готова!
 
Смачного!
Додати


Інші статті рубрики