Енциклопедія
додати в обране
видалити з обраного
0
1902

Як варити кукурудзу в качанах

Як варити кукурудзу в качанах

У цій невеликій замітці я розповім вам як потрібно правильно варити кукурудзу в качанах, щоб вона вийшла м'якою, соковитою і смачною! Ніяких секретів тут немає, все дуже просто, головне знати, скільки часу варити кукурудзу, щоб вона не розварилася, але й не була жорсткою і твердою.

Для того, щоб зварити молоду кукурудзу в качанах, нам знадобиться безпосередньо сама кукурудза, велика каструля, вода і газова або електрична піч. Дуже важливо, щоб кукурудза, яку ви збираєтеся варити, була молодою, інакше навіть після 3-х годин варіння вона буде твердою і несмачною. Молода кукурудза відрізняється від перезрілій старої, насамперед, за кольором (чим старіше кукурудза, тим вона жовтіше) і щільності (зерна молодої кукурудзи м'які і водянисті, а у старої - тверді і сухі).

початки молодой кукурузы

Спершу качани молодої кукурудзи потрібно помити. Потім відокремлюємо листя і так зване волосся від качанів, але не викидаємо їх, а акуратненько складаємо в сторонці - надалі вони нам ще знадобляться.

чистим кукурузу

На дно каструлі викладаємо частину листя, які залишилися після чищення качанів, зверху кладемо качани кукурудзи в каструлю і заливаємо їх водою так, щоб вона повністю їх покривала з хорошим запасом (краще налити води більше, чим менше, тому що в процесі варіння вода може википіти). Після цього беремо листя, що залишилися і накриваємо ними качани. Поясню для чого це робиться: по-перше, листя в процесі варіння додають кукурудзі особливий насичений запах, по-друге, вони не дозволяють качанам спливти на поверхню, завдяки чому качани рівномірно проварюються з усіх боків, і по-третє, листя на дні не дозволяють зернам стикатися зі стінками посуду. Багато хто, хто не знає, як варити кукурудзу в каструлі, викидають листя у відро для сміття, позбавляючи себе можливості насолодитися чудовим ароматом молодої вареної кукурудзи.

варим кукурузу в початках в кастрюле

Скільки часу варити кукурудзу, можна визначити за зовнішнім виглядом і щільності зерен, але зазвичай досить 20-40 хвилин варіння на повільному вогні, після того як вода закипить. В особливо важких випадках, коли вам попалася дуже стара перезріла кукурудза, варити її потрібно не менше 2-х годин.
 
Подавати кукурудзу потрібно свіжозвареною, поки вона ще гаряча, так як після охолодження качани втрачають свій ніжний аромат і смак. Кукурудзу можна посолити крупною сіллю або натерти вершковим маслом за смаком. Смачного!

 

Також рекомендую:
Додати коментар


Додати
Закрити

Увійти

за допомогою облікового запису на сайті Татова їжа

У вас немає облікового запису? Зареєструйтесь

Нікнейм або e-mail:
Пароль:
    Нагадати пароль
Закрити

Реєстрація нового аккаунта

У вас є логін?

Нікнейм:
Пароль:
Підтвердіть пароль:
E-mail:
Закрити
Операция выполнена успешно!