Реєстрація
Створити статтю

Різновиди газових балонів для гриля та барбекю

Різновиди газових балонів для гриля та барбекю

При покупці місткості з паливом важливими є два аспекти: який потрібен об'єм газу для потужності вашого гриля і чи поміщається такий балон у нішу пристрою. Куплений балон може зберігатися в нижній шафі, у тримачі, передбаченому для цієї мети або безпосередньо поруч із грилем. Продуктивність також відіграє важливу роль у забезпеченні безтурботного задоволення від використання пристрою.

Крім балонів зі сталі, існують також моделі з алюмінію та пластику. Перевагою цих матеріалів є їхня менша вага. Алюмінієві дуже популярні, особливо у походах. Вони легкі, можна знайти компактні моделі, які легко поміщаються у багажник автомобіля. На сайті компанії «Гріллекс» представлено широкий вибір газових балонів, завдяки чому ви зможете вибрати відповідне для вас джерело живлення.

На що необхідно звернути увагу при виборі балона для дому

Насамперед важливо визначити, чи поміститься він у нішу гриля. Це дає перевагу при транспортуванні, оскільки пристрій можна без проблем переміщати разом із паливом. Базова шафа легко вміщує газові балони до 5 кг вагою. Але якщо ви хочете купити та використовувати балон більшого обсягу, його часто доводиться підключати поза базовою шафою. У цьому випадку необхідно дотримуватися правил безпеки — дотримуватися відстані між піддоном пальника та газовим шлангом/балоном. Тому перед покупкою палива обов'язково дізнайтеся про максимальний розмір балона в інструкції з експлуатації гриля.

Для тих, хто багато готує на вогні, невеликий балон може стати неприємною проблемою. Пляшку доводиться постійно міняти. Тому потрібно брати об'єм понад 5 л. Цілком недоцільно використовувати потужну газову модель з маленьким балоном, навіть якщо ви не хочете часто смажити. З іншого боку, тим, хто рідко готує, вистачить 5-кілограмової пляшки на весь сезон барбекю.

На сайті Grillex.com.ua ви зможете вибрати газові прилади об'ємом від 7 до 45 л, що зробить процес приготування барбекю комфортним та безпроблемним. Ви завжди можете мати у запасі один балон на непередбачені випадки. Каталог грилів та аксесуарів також включає:

  • газові, вугільні, електрогрилі;
  • коптильні;
  • вбудовані грилі;
  • вуличні кухні;
  • аксесуари для приготування, чищення та обслуговування барбекю;
  • додаткові комплектуючі.

Тут, на всі товари, представлені на ринку України, поширюється гарантія виробника. Підібрати та купити ідеальну під ваші параметри конструкцію допоможуть досвідчені консультанти компанії «Гріллекс».

Додати


Інші статті рубрики