Реєстрація
Створити статтю

Про проект «Татова Їжа»

Дякую, що завітали на мій сайт! Мене звати Юля, в даний момент живу в Києві. Тут я з задоволенням ділюся з вами самими різними рецептами - від давно знайомих з дитинства страв, які, можливо, ви хотіли б згадати, до самих різних нових страв, різних десертів і домашніх напоїв. Мої рецепти, в основному, прості у виконанні, тому що мені подобається, коли просто, але при цьому і смачно. Іноді ж ви будете зустрічати і рецепти складних страв - коли є час і натхнення, також люблю приготувати щось і складніше, щоб порадувати коханого чоловіка або гостей))

Здорове харчування має для мене велике значення і останнім часом я намагаюся готувати страви і солодощі, які максимально відповідають цьому поняттю. Я поки не є вегетаріанкою, але дотримуюся думки, що чим менше м'яса ми їмо - тим краще самопочуття, тим більше енергії, тому на моєму сайті за останні (2018-2019) пару років багато смачних страв без м'яса, в основному, в категорії « пісні страви », трохи пізніше буде додана категорія « Вегетаріанські рецепти ».

Досвідчений ви або ще не дуже досвідчений кулінар - за допомогою сайту «Татова Їжа» ви приготуєте будь-яку страву, кожен рецепт намагаюся описати покроково і додати фото процесу. Думаю, це значно полегшить процес приготування. Якщо вам сподобається страва, приготована за якимось з рецептів на нашому сайті, буду дуже вдячна за ваші коментарі і якщо поділитеся посиланням на рецепт на своїй сторінці в соцмережі.

Додати


Інші статті рубрики